Oheň a ľad

OAĽ 15.Treba si zvyknúť

„Ginevra,“ zachrapčal jej do ucha, ktoré mal medzi perami. Dávno prestali tancovať, hoci hudba stále hrala. Objímali sa a tisli na seba, ich ruky sa hladili, ústa navzájom hladne skúmali tváre. „Musíš ma kontrolovať. A brzdiť. A vravieť, čo mám robiť,“ šepol takmer výstražne. Cítil, že je jeho túžba takmer až zvieracia. Presne tak sa cítil pri milovaní, než prišla ona.
               „Budem.“ Jej hlas bol presýtený vzrušením. Cítila jeho ruky na svojom zadku a on si ju pritláčal k svojmu lonu. Chcela ho, strašne. „V prvom rade sa trocha upokojme,“ navrhla zadýchane a odvrátila svoju tvár preč od jeho bozkov. Niekoľko minút sa bozkávali a hladili, obaja zdolaní túžbou, ktorá narastala celý večer, dokonca niekoľko týždňov.
               „Upokojme sa,“ súhlasil. Jeho ruky konečne prestali behať po jej tele. Len ju držal, jemne a opatrne, akoby bola z porcelánu a bál sa, že sa rozbije. Vedel, že musí byť trpezlivý, jemný a ohľaduplný, bál sa však, aby to zvládol. „Neviem, či to vydržím.“
               „Som na tom rovnako,“ pozrela mu do očí, v ktorých sa zrkadlilo jeho vzrušenie. „Najprv sa zbavíme prvotnej potreby,“ mierne zapýrene vravela. „Druhý raz by to mohlo ísť ľahšie.“
               „Dobre,“ prikývol, ale bál sa pohnúť. Srdce mu divoko búšilo, dych mal plytký a triasol sa vzrušením. Vedomie toho, čo sa má stať, ho hnalo automaticky vpred. Pri ich predchádzajúcich chvíľach buď dával, alebo prijímal. Nedialo sa to naraz. Vtedy sa dokázal ovládať.
               „Nič nerob,“ upozornila ho jemne a siahla na jeho tričko, ktoré mu pretiahla cez hlavu. Znova sa v nej niečo pohlo a ona sa k nemu chcela pritisnúť, chcela cítiť jeho telo, ale to by ho zrejme len popohnalo a vážne mala obavy, aby sa dokázal kontrolovať. Vravel jej o svojich potrebách a pocitoch, ktoré pri sexe cítil a ktoré len sťažka ovládal. Siahla mu na rifle a rozopla gombík. Videla pod nohavicami veľkú erekciu a jej vzrušenie narástlo. Zároveň s ním narástli obavy. Pozrela naňho, keď siahla na zips. Hrýzol si do spodnej pery a ona mu sťahovala nohavice aj s trenkami dívajúc sa do jeho očí.
               Opätoval jej pohľad aj po tom, ako si pred neho kľakla a vzala do úst jeho penis a začala ho jemne sať a olizovať mu žaluď jazykom. Jej ruka sa pomaličky kĺzala hore a dole. Z úst sa mu vydral hrdelný ston a on vnoril svoje ruky do jej vlasov presne tak, ako ho to naučila a začal jej zľahka masírovať hlavu.
               „Ginevra, mám pocit, že to nebude dlho trvať,“ hlesol zadýchane. Neprestával sa na ňu dívať, chcel ju vidieť, chcel mať pred očami čo najviac z toho všetkého, čo mu dávala. Mierne sa pousmiala a zrýchlila svoju prácu. Druhou rukou mu masírovala semenníky rovnako zľahka, ako on jej hlavu. Ibaže s tým prestal, privrel oči a jeho boky za začali pohybovať smerom k jej ústam. Najprv len opatrne, o malú chvíľu však dôraznejšie. Slastne zasyčal. Musela ho uchopiť aj druhou rukou, pretože sa bála, že by ho to prekonalo a on by začal strkať hlboko do jej krku. Vzhľadom k jeho veľkosti to nemohlo byť nič príjemné.
               A mal pravdu. Skutočne to netrvalo dlho. Síce bez výkriku, len s tlmeným varovným zamrmlaním stuhol a začal sa vyprázdňovať do jej úst. Bola na to pripravená, dokázala ho už odhadnúť a rýchlo hltala všetko, čo z neho vyšlo. Jeho ruky jej hlavu zvierali síce tuho, ale nie bolestne a on sa nachádzal na vrchole extáze niekoľko dlhých sekúnd.
               Nechápala ako, ale pri ňom sa jej vždy podarilo pohltať úplne všetko a vždy toho bolo dosť. Keď si z úst vybrala jeho pozvoľna mäknúci úd, bola na pokraji vlastného vyvrcholenia a len silou vôle sa nútila nesiahnuť do rozkroku a nechať túto prácu na ňom.
               „Och, Bože,“ muklovsky zaklial. Mrkla naňho, stále sa baviac jeho údom a on sa pousmial. „A teraz ty.“
               Zdvihol ju zo zeme. Pobozkal ju, jeho jazyk okamžite vkĺzol do jej úst. Chcel cítiť samého seba v jej ústach, pretože to bola zvláštna a podivná kombinácia, ktorá ho lákala. Začal ju vyzliekať rovnako, ako pre malou chvíľou ona jeho. Bolo nefér, že pred ním stála oblečená, kým on bol nahý. Chcel to zmeniť a chcel to spraviť čo najskôr.
               Najprv z nej zvliekol tričko. Prerušil bozk len vtedy, keď jej ho preťahoval cez hlavu, aby sa znova vrhol na jej ústa. A na chrbát a zapínanie podprsenky, ktorú stihol rovnaký osud, ako tričko. Okamžite zovrel rukami jej prsia a jemne ich stískal a masíroval, venujúc čo najviac pozornosti jej bradavkám, pretože vedel, že to milovala. Počul vo svojich ústach jej tiché stony, ktoré boli čoraz častejšie a on sa nechcel zdržovať, nechcel ju dlhšie naťahovať a siahol na jej nohavice, aby vyzliekol aj tie spolu s nohavičkami. Cestou nadol sa na moment zastavil na jej prsiach a ústami dráždil jej bradavky. Stony boli tentoraz zreteľnejšie a nástojčivejšie a on rýchlo stiahol nohavice z jej nôh.
               Postavil sa a zadíval sa jej do od vzrušenia začervenanej tváre a usmial sa. Vzal ju do náručia, aby jej nahé telo odniesol do spálne a opatrne ho položil na periny. Pobozkal ju na ústa, jeho ruky sa venovali jej hrudníku, aby sa za ním vybral aj perami. Nebavil sa však pri nich dlho, vedel, čo potrebovala a pokračoval nižšie, aby zastavil v jej lone. Znova sa na ňu díval fascinovane. Doteraz ho žiadne ženské prirodzenie nepriťahovalo tak veľmi, ako jej. Považoval ho len za prostriedok pre zbavenie sa vlastných túžob, pri nej to bolo iné. Miloval ho, rovnako ako miloval ju. Miloval jej vlhkosť a jej chuť, miloval privádzať ju na vrchol týmto spôsobom.
               A miloval počúvať jej vzdychy a stony, keď jeho jazyk kĺzal zdola nahor a znova, aby sa vzápätí snažil dostať čo najhlbšie do jej vnútra a prstami sa staral o to, aby jej poskytol čo najviac rozkoše. Tentoraz to boli jej ruky, ktoré sa zjavili v jeho vlasoch a pritískali ich k sebe viac. Jej boky sa zdvihli a začali pohybovať naznačujúc mu, čo potrebuje. A on nahradil jazyk dvoma svojimi prstami a začal sa do nej vnárať hlbšie a rýchlejšie a jeho jazyk sa staral o to, aby dosiahla vrchol. Stony boli hlasné, jej boky sa hýbali rýchlejšie a on prispôsobil svoju činnosť práve tomu, snažiac sa dovidieť do jej tváre, ibaže hlavu mala zaklonenú.
               Vykríkla, keď dosiahla orgazmu, vzopäla sa a on svoj jazyk už len pritláčal, ako ho to naučila. Sama ho tisla k svojmu lonu, v ktorom bolo viac vlhkosti. Napokon sa upokojila a on lenivo zlizoval všetko, čo sa tam nachádzalo. Bol to jeden z tých veľkých vrcholov, hoci každý jeden bol veľký, keď bol prvý. Malé skoro ani nepoznala. Len vtedy, keď ju uspokojil niekoľkokrát.
               „Si čím ďalej tým lepší,“ pochválila ho, keď sa napokon prestal venovať jej lonu a doplazil sa k jej tvári. Chcel, aby sa ochutnala a pobozkal ju. Aj pre ňu to bolo vzrušujúce, keď sa cítila v jeho ústach. Hoci nie dlho, zmizlo to rýchlo, ale cítila sa a jej sa to páčilo.
               „Samozrejme,“ prikývol, keď sa od nej odtiahol. Povytiahla obočie. „Povedala si mi, čo chceš a čo sa ti páči a ja to len plním,“ zaškľabil sa. A ona sa uchechtla. Cítila na svojej nohe jeho pevný úd, ktorý bol pripravený na pokračovanie. Za normálnych okolností by ho znova vzala do úst. Ibaže teraz chcela, aby neostalo len pri tom.
               „Harry,“ šepla a automaticky svoju nohu pritlačila na jeho tvrdý penis. Tvárou mu prebehlo vzrušenie.
               „Bude to dobré,“ šepol a pobozkal ju na líce. Jeho dlaň sa zjavila v jej lone, aby ju rozdráždil.
               „Áno,“ hlesla a privrela oči. Perami obomkol jej bradavku a začal ju sať. „Áno.“ Jeho prsty sa do nej vnorili a začali sa pohybovať dnu a von. „Správne.“ Chytila jeho penis a začala ho hladiť a on ju jemne uhryzol. Zasyčala. Nie však bolestne.
               „Ginevra,“ zachrapčal po chvíli. „Nepokračuj, prosím,“ zarazil jej snahu. Jeho prsty boli hlboko v nej.
               „Pomaly a opatrne,“ dívala sa mu do očí. Prikývol.
               Našiel si miesto v jej lone a uchopil svoj úd, aby ho nasmeroval k jej vchodu. Bola znova vydráždená na maximum, mokrá a pripravená, jeho veľkosť ju však desila.
               „Pomaly,“ šepol a pohol sa vpred dívajúc sa do jej tváre. Viečka sa mu zachveli. Chcel okamžite priraziť, keď zacítil jej teplo a vlhkosť okolo svojho žaluďa.
               „Pomaly,“ hlesla aj ona a obočie sa jej stiahlo. Díval sa jej do tváre a na pamäti mal to, na čom sa dohodli. Čo sľúbil. A šlo to ľahko, keď videl jej oči a jej tvár. Síce napätú, ale taktiež vzrušenú. Postupne sa do nej predieral, centimeter po centimetri a striehol na každú jej reakciu. Jej pošva sa mu prispôsobovala, mala na to čas a priestor. Tentoraz áno.
               „Si taký veľký,“ šepla obdivne, keď bol v nej celý. Skutočne v sebe doteraz nemala nič takých rozmerov a hoci nebol to najväčšie, čo doteraz videla, aj keď len na obrázkoch, bol oveľa väčší, než to najväčšie, čo v nej bolo. A tentoraz si to mohla plne uvedomiť a oceniť to. Bola zaplnené komplet celá a on bol tam, kde si ani nemyslela, že by sa niečo dostalo.
               „Bolí to?“ šepol bojujúc s nutkaním začať prirážať. Musel počkať, tentoraz to nemohol pokaziť.
               „Nie, len si na teba musím zvyknúť,“ usmiala sa naňho. „Si obrovský,“ vyšlo z nej uznanlivo.
               „A ty si neuveriteľne tesná a horúca,“ pobozkal ju na ústa. „Privádzaš ma k šialenstvu len týmto.“
               „Môžeš. Najprv pomaly, prosím.“
               A on sa skutočne pomaličky vysúval von a opatrne vracal naspäť. Zvykala si na to a bolo to neuveriteľné. Nebolelo to, to nie, len to bol nový pocit zvláštneho tlaku, ktorý však dráždil intenzívnejšie, než jej pohlavné styky predtým.
               „Och, Merlin…“ zasyčala.
               „Bolí to?“ okamžite prestal s pohybom.
               „Neprestávaj!“ vyzvala ho. Prekvapene na ňu hľadel. Jeho dych bol plytký a on sa ovládal tak, ako doteraz nemusel. „Vôbec to nebolí, je to úžasné.“
               A on sa disciplinovane začal znova hýbať. Šlo to ľahko, hoci bola tesná. Bola mimoriadne vlhká a vlhla stále viac a on si zahryzol do pery majúc na mysli ohľaduplnosť.
               „Viac,“ vyzvala ho po chvíli. Cítila, že sa jej orgazmus blíži rýchlejšie, než by si pomyslela. „Rýchlejšie!“ zaznela ďalšia výzva a on ju rád poslúchol.
               Vychádzal z nej takmer celý, aby sa vzápätí vracal dnu až po koreň a zrýchľoval každým jej stonom, ktorý ho v tom povzbudzoval. Už sa prestal zameriavať na jej tvár. Jej ruky zvierajúce zadok ho súrili, jej panva mu začala vychádzať v ústrety a to všetko spôsobilo, že prestával uvažovať aj on a poddával sa vlastnému vzrušeniu a vrcholu, ktorý sa blížil rovnako rýchlo, ako ten jej.
               Keď o pár minút vykríkla a prehla sa pod ním a on ucítil jej vrchol, ktorý doslova gniavil jeho penis a jej prsty, ktoré sa vnorili do jeho chrbta, stačilo to k tomu, aby ho to priviedlo k vyvrcholeniu. Niekoľko sekúnd sa ich pohlavia zmietali v spoločnom orgazme, ich telá sa triasli, ich dych sa zadrhával a srdcia splašene bili. Potom prichádzalo postupné uvoľňovanie.
               „Kurva,“ sykla zadýchane zvierajúc jeho telo. Oddychoval na jej ramene, zdvihol však hlavu, aby na ňu pozrel. Cítil jej vrchol, uvedomoval si ho. Bolo to v poriadku. Usmial sa.
               „Je to dobré?“ spýtal sa zbytočne. Jej výraz bol veľavravný.
               „Dobré?“ mierne sa uškrnula. „Už sa nedivím tým ženám, že ťa chceli.“
               „Že ma chceli, aj keď som ich len preťahoval?“ neprestával sa usmievať. Mierne sčervenela.
               „Presne tak,“ prikývla odvážne hľadiac ho po spotenom chrbte. Stále bol v nej, hoci už nebol taký veľký, ako predtým. „Zrejme si dráždil bunky, ktoré ani nemám, taký si veľký,“ zaškľabila sa. A on sa uchechtol.
               „Takže si spokojná?“ povytiahol obočie. Tváril sa nanajvýš sebavedomo, hrdo a namyslene. Odfrkla si.
               „Nesmierne. Si veľmi užitočný,“ nevinne zamrkala. A on sa zasmial. Bolo to fajn. Vydržal, nesklamal ju, dbal o jej pocity. A čím častejšie to budú robiť, tým skôr sa to naučí robiť automaticky. „Budem síce potrebovať čas, aby som si na teba zvykla, ale rozhodne si chcem zvyknúť,“ uškrnula sa. A on sa zasmial znova.
               „Takže sa moja dokonalosť dostala do nových rozmerov?“ spýtal sa drzo, keď z nej vykĺzol. Nepozdávalo sa mu to síce, ale naveky nemohol ostať tvrdým a v nej. Ľahol si vedľa nej a pomaly ju hladil po rukách, bokoch aj stehnách.
               „Tvoja využiteľnosť sa rozšírila o ďalšiu príležitosť,“ zahihňala sa.
               „Si krutá,“ naoko sa urazil a letmo ju pobozkal na ústa.
               „Milujem ťa, Harry,“ šepla s úsmevom. Len sa na ňu díval bez toho, aby odpovedal. Dlhú dobu sa na ňu díval, aby sa k nej sklonil a bozkával ju. Nejako tušila, že sa od neho podobnej odpovede nedočká dlho. Ale miloval ju, tým si bola istá. Naučí ho dávať najavo aj takúto, preňho slabosť, akou bolo vyznanie lásky a citov.

——

Ginny frustrovane otvorila oči. Ležala v tréningovej miestnosti u Harryho doma na žinenke a márne sa pokúšala zmanipulovať svoju mágiu. Nejako ju presvedčiť, aby stála na jej strane. Cítila, že sa automaticky upína len na jej pravú ruku, v ktorej držala prútik a ľavú, v ktorej zvierala náhradný, si absolútne nevšímala. Bola si vedomá toho, že musí byť trpezlivá. Vedela, že ak sa to niekedy bude môcť naučiť, vycíti to čoskoro. Doteraz sa jej však nedarilo vôbec nič.
               Sadla si a striasla ju zima. Tu, v pivnici, bolo mimoriadne chladno. Harry to mal ešte ošetrené chladiacim kúzlom. Keď spolu bojovali a ona sa vyčerpávala až na hranice síl, vtedy jej rozhorúčené telo chlad privítalo. Teraz proti nemu zaprotestovalo. Obzrela sa okolo seba, Harryho však bol niekde inde. S povzdychom sa postavila, aby ho našla.
               O niekoľko sekúnd neskôr sa dívala, ako zamračene pochoduje po svojej obývačke s prútikom v ruke, akoby odrátaval kroky, smerom ku schodisku a potom naspäť. Okamžite jej došlo, o čo sa snaží. Stále sa mu nepozdávalo nič okolo prípadu Biela ruža a on sa zúfalo snažil na niečo prísť. Zrejme uvažuje, ako postupoval vrah jeho rodičov, ako spáchal ten zločin, ako sa mu to mohlo podariť stihnúť. Nechal ju, aby meditovala a on tu zúrivo vymýšľal a zároveň zavrhoval všelijaké teórie.
               „Harry,“ pristúpila k nemu a zastavila ho. Zmätene na ňu pozrel. Nevšimol si, kedy prišla. „Keď ho chytíme, dostaneš z neho pravdu,“ pohladila ho po ramene.
               „Áno,“ krátko prikývol. A stiahol obočie. „Nech to rátam, ako chcem, nevychádza to. Aj keby mal tie prekliate čižmy, ktoré by ho nadnášali. Chápem, že vraždil teraz, ale nechápem, ako zavraždil dvoch schopných aurorov. Veľmi schopných, ako som počul od Alfieho.“
               „Harry, no tak,“ prosebne sa zadívala do jeho očí. Bol tým stále sfanatizovaný. Ich následná akcia, respektíve predpokladané vrahove útoky, mali prísť o pár dní a všetci sa zmierili s tým, že budú musieť počkať. Len on vo svojich voľných chvíľach, hoci tie sa scvrkli len na dobu, kedy meditovala, freneticky hľadal nedosiahnuteľné.
               „Dobre,“ prikývol. Prosila ho o to už veľakrát. „Dobre, končím. Na dnes,“ stiahol obočie a pozrel na hodiny. Vážne sa tým nechal uniesť a jej meditácia trvala dlhšie, čo bolo potešiteľné. „Akurát som nestihol nič pripraviť na večeru,“ pozrel na ňu bezradne.
               „To nič,“ usmiala sa. „Niečo pripravíme spolu.“
               „Nie, vieš čo? Oblečieme sa a zájdeme na večeru,“ navrhol rýchlo. Sám si uvedomoval, ako hlúpo sa správa v určitých chvíľach. A mohlo by to byť aj akési ospravedlnenie pre ňu.
               „Chceš ísť von?“ prekvapene sa spýtala. Hádam dva razy sa stalo, že sám od seba navrhol niečo také normálne.
               „Áno,“ prikývol a mykol plecami. „A ešte mi napadlo, zrejme si budeš myslieť, že som sa zbláznil a sama dobre vieš, že momentálne nebudeš ďaleko od pravdy,“ zaškľabil sa, „chcel by som skúsiť kino,“ mierne stiahol obočie a zvedavo pozrel, čo to s ňou spraví. Šokovane vyvalila oči.
               „Teda,“ vydýchla prekvapene. „Že by moje lekcie začali prinášať ovocie?“ usmiala sa. Znova mykol plecami.
               „Na filmy sme zvyknutí, tak prečo si niečo nepozrieť na veľkom plátne? A povečerať niečo dobré. Zajtra máme voľno, tak si to užime. A, aby som nezabudol. Toto všetko by mohlo byť ako časť predohry, nie?“ zazubil sa. „Tak to aspoň vravievaš. Tak prečo nie? A v rámci domácej predohry ťa chcem pomasírovať. Dôkladne. Asi to potrebuješ,“ skúmavo sa na ňu zadíval. Pozdávalo sa jej úplne všetko. Až na to posledné.
               „Nezachytila som ani zrnko mágie,“ frustrovane sa posťažovala.
               „Aj k tomu dôjde,“ chlácholivo ju povzbudil a pritiahol si ju do náručia. Milovala, keď ju objímal. A on sa učil robiť to často.
               „Ja viem,“ zabrblala mu do trička. Hladil ju po vlasoch.
               „Postarám sa o to, aby si mala maximálny pokoj k meditáciám,“ usmial sa a sklonil sa, aby ju pobozkal.
               „Takže, kino, večera a masáž?“ usmiala sa naňho.
               „Áno. A sex,“ zazubil sa.
               „Milovanie,“ opravila ho. Uprene sa jej díval do očí.
               „Milovanie,“ prikývol.
               O čosi neskôr skutočne zapadli do kina na nejaký starý film. Počul o tom rozprávať svojich kolegov. Teda, nie priamo o kine. To samozrejme poznal, hoci len z počutia. Ale to, čo všetko sa v tom kine dá robiť. A on sa musel veľmi krotiť, aby jej v poloprázdnej sále nesiahol medzi nohy a nepriviedol ju k vrcholu. Z filmu nemali nič, takmer celú dobu sa bozkávali a tisli k sebe a on bojoval s túžbou pohrať sa s ňou uprostred verejného priestranstva.
               Pripadal si ako pubertiak. Akoby sa vrátil o desať rokov späť a skúšal skutočne žiť. Robiť prvé nesmelé kroky, bádať, kde sa nachádzajú hranice, objavovať nepoznané. A rande v kine k tomu skutočne patrilo.
               „Mám taký pocit, že ma to začalo mimoriadne baviť,“ prezradil o ďalší kúsok neskôr, keď spolu sedeli v jednoduchej reštaurácii a večerali. „Toto všetko som mal skúšať pred rokmi.“
               „Presne tak,“ prikývla. „Mal si žiť ako bežný chlapec, ale našťastie si svoju prvú kinovú skúsenosť zažil až teraz. V opačnom prípade by si ma tam zrejme vážne pretiahol,“ zasmiala sa.
               „Všimla si si,“ zazubil sa.
               „Nedalo sa nevšimnúť,“ povytiahla obočie. „Bol si veľmi presvedčivý.“
               „Keby nesedela dve sedadlá za nami tá stará baba, tak by som to možno spravil,“ natiahol. „Lenže to by už zrejme do konca života nedokázala normálne spať,“ uchechtol sa.
               „Ale aj toto patrí k tomu bežnému životu, Harry,“ rozhodla sa pre vážny tón. Významne sa zubil. „Nemyslím sex v kine,“ zamračila sa naňho. „Ale tieto takmer až pubertálne hormonálne výbuchy. A je to celkom fajn. Našťastie máš dosť rokov, aby si to ako pubertiak nedotiahol do konca, ale keď sa správaš ako vcelku rozumný pubertiak, je to fajn, pretože si vtedy veselý,“ dodala dôstojne. Prestal sa zubiť.
               „Áno,“ súhlasil taktiež vážne. „Uvedomujem si, ako som sa správal a vlastne sa aj správam. Ale s tebou je to iné,“ mrkol na ňu. „Víno?“
               „Kto by odolal aurorovi Potterovi ponúkajúcemu víno?“ uškrnula sa. „Viem, že sa správaš inak, keď si so mnou mimo prácu. A som za to rada,“ dívala sa, ako im nalieval. Fľašu vína dohromady stiahli už niekoľkokrát. Vínu sa toľko nebránil, ako tvrdému alkoholu. Nie, že by ona vyhľadávala alkohol, ale príležitostne si ho mohli dovoliť vychutnať.
               „Vo svojom správaní v práci ale nebudem môcť upustiť,“ uprene sa na ňu zadíval. „Keby som sa ešte viac upokojil, tak by ma zrejme začali vyšetrovať,“ uchechtol sa.
               „Tiež si myslím,“ prikývla. „Už teraz padajú otázky, čože sa to s tebou stalo.“
               „Musíme byť nenápadní. Včera si ma zavolala Tonksová,“ vypustil informáciu. Samozrejme o tom vedela, ako jeho partnerka. Ale on jej nevravel, čo riešili a ona sa nevyzvedala. „Chcela po mne službičku.“
               „Takú službičku?“ povytiahla obočie. Nie prekvapene, ale zvedavo. Vedela, ako to medzi nimi v minulosti fungovalo.
               „Odmietol som,“ zamyslene stiahol obočie. „Pýtala sa prečo, povedal som, že som niekoho našiel,“ zadíval sa znova na ňu. „Neverila by mi, že nechcem sex a tak som jej nahovoril tajnú ženu, ktorá mi poskytuje to, čo chcem a je mimoriadne dobrá a dostačujúca.“
               „Fíha. To musí byť veľmi obdivuhodná žena,“ natiahla uštipačne. Vo vnútri žiarlila. Potešilo ju, že ich šéfku odmietol. Potešil ju aj dôvod, prečo to spravil. Ale fungovalo to medzi nimi sedem rokov. Oni boli len na začiatku krehkého vzťahu, ak sa to dalo tak definovať. Zrejme naňho mala Tonksová väčšie právo, než ona.
               „Tá najobdivuhodnejšia,“ mierne sa pousmial. „Tonksová zase strádať nebude. Je dosť aurorov, ktorí jej  poskytnú to, čo potrebuje.“
               „A ostatné?“
               „Si len ty, Ginevra,“ zoširoka sa usmial. Bolo mu jasné, že žiarli.
               „To dúfam.“
               „Tomu ver. A teraz poďme domov. Chcem pokračovať v spracovávaní tvojej maličkosti s cieľom vniknúť do teba svojím penisom,“ šepol jej významne. Zachvela sa.
               „Vraví sa tomu zvádzanie, Potter. Nemusíš zbytočne plytvať slovami,“ uškrnula sa.
               „Alebo tak.“
               Keď sa vrátili k nemu domov, chcel skutočne splniť to, čo sľúbil. Sám ju vyzliekol donaha a položil ju na stôl, na ktorý dal tenký matrac slúžiaci práve k tomuto účelu. A skutočne vzal do rúk masážny olej, aby sa postaral o jej svalstvo presne tak, ako sa to naučil.
               Začal vážne profesionálne. Masíroval jej svaly na ramenách a chrbte, až po zadok presnými a dôslednými pohybmi svojich prstov a dlaní. Nebola taká stuhnutá, ako na počiatku meditačného tréningu, napriek tomu na nej bola zrejmá únava, vyčerpanie a pracovný stres.
               Venoval sa jej skutočne dôkladne a ona si to užívala. Cítila, ako z nej napätie odchádza, občas slastne a súhlasne zamrmlala, občas ho poprosila, aby sa onému miestu venoval viac. S miernym úsmevom do nej vtieral olej, jej telo sa o malú chvíľu nádherne lesklo a ona bola stále viac uvoľnenejšia a vláčnejšia. Pokračoval jej pažami a predlaktiami. A stehnami a lýtkami. Zadkom.
               Po polhodine, kedy bola plne odovzdaná do jeho rúk sa pristihol, že sa už masírovaniu nevenuje tak dôkladne, ako by mal. A on si spomenul na jej poznámku, čo by sa dalo robiť so ženským telom v tejto situácii. Ešte sa k tomu nedostali. Ešte ju takto dôkladne nemasíroval. Možno ten úplne prvý raz, ale vtedy mu vlastne len vravela, ktoré miesta by si mal všímať viac. Inak to bolo vždy len narýchlo a len chrbát a ramená, aby sa mohla venovať meditácii. Teraz to bolo iné. Teraz mali čas a on mal chuť venovať sa jej telu aj iným spôsobom.
               Akoby mimochodom zašiel pri masírovaní jej stehien hlbšie medzi ne a otrel sa o jej prirodzenie.
               „Tak schválne, Potter. Ako veľmi si ešte užitočný?“ zamrmlala takmer nečujne. Bola skoro bezvládna. Alebo skôr jej bolo tak dobre, že sa jej nechcelo ani pohnúť. Ale jeho signál si uvedomila.
               „Otočte sa, aurorka Weasleyová a ja vám to predvediem,“ vypustil sebavedomo.
               A ona sa po niekoľkých sekundách prinútila obrátiť na chrbát a celá sa mu odovzdať. S úsmevom si ju prezrel, aby jej na hruď a brucho nalial masážny olej. Pozorovala ho pootvorenými očami. Bola vzrušená. Už keď jej masíroval stehná, bola vzrušená. A vedela, že bude o chvíľu vzrušenejšia ešte viac.
               Siahol na ňu, aby jej rozotrel olej po bruchu a hrudníku, prsia nevynechajúc a začal jej zľahka zvierať ramená a paže. Jemne jej stískal krk. Dekolt už len hladil, aby sa celá jeho pozornosť zamerala na prsníky, ktoré začal skutočne masírovať. Cítil pod rukami jej tuhnúce bradavky. Videl, ako sa jej hrudník začal zdvíhať rýchlejšie a spokojne sa pousmial. Bol si vedomý aj toho, že ho pozoruje spod privretých očí a on sa práve v tej chvíli rozhodol, že ju privedie na pokraj šialenosti. Tej pozitívnej šialenosti.
               Jej hrudníku a prsiam sa venoval dlhú dobu. Hoci sa snažila sprvu tváriť takmer až flegmaticky, jej čoraz väčšie vzrušenie ju premáhalo a ona prvý raz vzdychla nahlas. A zakňučala. Jeho úsmev sa rozšíril. Brucho len pár raz pohladil, aby preniesol pozornosť na oveľa lákavejšie miesta.
               Roztiahol jej nohy od seba a začal vtierať olej do jej stehien. Na oko profesionálne. Ťahal obe ruky po jej nohách od chodidiel cez kolená a stehná až po rozkrok, vždy sa ho len jemne a zvonka dotknúc palcami. A vzápätí sa venoval už len jej stehnám, alebo skôr jej lonu stále sa zámerne vyhýbajúc priamemu útoku na jej stred, ktorý sa mierne leskol od vzrušenia a ten pohľad spôsobil, že jeho polotuhý úd začal tvrdnúť.
               „Harry, prosím…“ zapípala nešťastne. A on začal spokojne masírovať jej prirodzenie, roztváral ho a podráždil ju, aby sa znova vzdialil a laxne jej hladil podbruško a nohy. Niekoľkokrát to zopakoval a cítil, ako mu srdce búcha čoraz rýchlejšie. „Do čerta, neštvi,“ zachrapčala vzrušene a nespokojne naňho pozrela. „Chcem to a potrebujem to. Vieš to, predviedol si mi to, tak to dokonči,“ vyzvala ho dôrazne. „Inak to spravím sama.“ Svojou rukou zaútočila medzi nohy a slastne zasyčala, keď jej dva prsty okamžite vbehli dnu.
               „To je moja robota,“ zarazil jej snahu a vytiahol si ruku k ústam, aby do nich pichol jej prsty, ktoré sa nachádzali tam, kam sa chystal dostať aj on. Čoskoro. „Si veľmi netrpezlivá,“ káravo jej dohováral. Ani netušila, že by ten tón ovládal. Možno podvedome, ale použil zmyselnosť a to ju rozdráždilo ešte viac.
               „Máš v pláne so mnou vôbec niečo robiť?“
               „Určite áno,“ pomaly si vyzliekol tričko. Jeho vzrušenie bolo zrejmé. „Hoci… rád by som sa pozrel na to, ako uspokojuješ sama seba. To by mohol byť hodnotný zážitok,“ vypúšťal slová hrdelným a stále zmyselným hlasom, pomaly si rozopínal nohavice a ona len civela. Kde sa to v ňom zobralo? „Mohli by sme si naplánovať taký večerný program. Vzájomné sledovanie sebaukájania. A ja by som ti z toho mohol napísať domácu úlohu,“ šepol.
               Bol nahý. Jeho penis bol pripravený. Nestál v pozore. Nikdy nestál, bol na to príliš ťažký, ale bol pripravený potešiť ju. A ona ho skutočne rada videla.
               „Nechcem čítať také veci,“ mierne stiahla obočie. „Harry, prosím. Nerečni a konaj.“
               „Ako chceš,“ zasyčal.
               Chytil ju za pás a potiahol k sebe. Potreboval, aby jej panva bola na okraji stola. Dosť dlho sa trápil vlastným vzrušením pozorne počúvajúc, ako narastá to jej. Chcel byť v nej už vtedy, kedy si pred neho len ľahla. A každou minútou jeho ovládanie prechádzalo skúškami.
               „Je to úžasný pohľad,“ díval sa na svoj úd položený na jej panve a začal sa pomaly pohybovať vpred dráždiac ju tým svojimi semenníkmi.
               „Harry…“ zakňučala frustrovane a načiahla sa za jeho penisom, aby ho dráždila rukou. Alebo aby ho nasmerovala tam, kde chcela. „Ešte chvíľu ma tráp a vykašlem sa na to.“
               „To by ma zrejme zabilo,“ usmial sa na ňu. Potom sa uchopil, aby sa nasmeroval do jej vnútra. Presne ako vždy postupoval pomaly a obozretne. A znova s obdivom sledoval, ako sa jeho veľké mužstvo stráca v jej úzkej pošve, ktorá si síce zvykala, ale stále nebola pripravená na tvrdý prienik. Obdivoval jej jemné, medené ochlpenie, ktoré skvele pasovalo k jeho čiernemu. Bol v nej celý a ona spokojne a súhlasne zastonala.
               Chvíľu pozorne čakal, ale už to netrvalo tak dlho, ako na začiatku, keď sa sama pohla a vyzvala ho tým k činnosti. Jej nohy sa okolo neho obtočili, jej ruky mu zovreli paže a on začal s jemnými pohybmi. Prsia sa jej stále leskli olejom, ktorý sa úplne nevstrebal a on ju začal dráždiť, nežne stískajúc jej bradavky a dívajúc sa jej do tváre. Nebola ďaleko k vyvrcholeniu. Vlastne k nemu bola blízko dlhú dobu. Jej boky sa začali hýbať nástojčivejšie a on svoje pohyby zrýchlil.
               O niekoľko desiatok sekúnd sa jej telo prehlo a on cítil jej prvý orgazmus, ktorý sprevádzalo vykríknutie jeho mena. Zahryzol si do pery, aby nevrcholil spolu s ňou. Nemal k tomu ďaleko a jej vrchol by ho preniesol cez okraj, keby sa tomu poddal. Miesto toho sa díval na jej tvár a na jej vzpínajúce sa telo a bolo to úžasné.
               Neprestával sa pohybovať v prijateľnej rýchlosti a tvrdosti a ona sa spamätala a otvorila oči. Usmiala sa. Pustil jej jeden prsník ale len preto, aby zamieril do jej lona a začal ju dráždiť prstami. Chcel, aby si to užila ešte raz, spolu s ním. Hoci práve dosiahla orgazmu, jeho veľkosť a jeho prsty, spolu s tým, ako sa naňho dívala a ako sa díval on na ňu spôsobilo, že cítila prichádzať ďalší vrchol.
               „Harry, počkaj na mňa, prosím,“ šepla vzrušene a posadila sa, aby ho objala. Vytiahol si ruku, ktorá by mu medzi nimi zavadzala a chytil ju za zadok. Tisla sa k nemu, napoly visiac zo stola, ale on ju držal a nemienil pustil a prirážal stále rýchlejšie. Jej ústa si ho našli, aby mu okamžite strčila jazyk do úst. Zmena pozície spôsobila nové a oveľa intenzívnejšie pocity a ona mu stonala a vzdychala do úst, zvierala ho ako kliešť a šepkala, že môže byť tvrdší. Poslúchol.
               O pár chvíľ do nej prudko strkal a cítil, ako sa jej telo napína a ako vrcholí. Cítil to tak intenzívne, ako ešte nikdy a v tom momente sa do nej vyprázdňoval. Stonala a on chrapčal. Bolo to príliš intenzívne, aby to prešiel bez vydania nejakého zvuku. Bolo to silné a úžasné.

——–

Harry bol spolu s Ginny skrytý medzi stromami pred jedným z domov, ktoré mali tú noc kontrolovať. Podľa Hicksových predpokladov a výpočtov mal páchateľ dnes v noci znova zaútočiť a vraždiť a komplet celé aurorské oddelenie bolo v pohotovosti. Sledovali sa vytipované domácnosti prípadných obetí, ktoré sa najviac podobali tým predchádzajúcim.
               A Harry si, ako šéf najlepšej vyšetrovacej dvojice, vzal na starosť hneď tri domy, ku ktorým sa pravidelne v určitých časových intervaloch aj s Ginevrou premiestňovali, aby pri ňom strávili päť minút a vrhli sa k ďalšiemu domu. Tým sa vyhli nudnému vyčkávaniu a hoci si prácu skomplikovali, mal aspoň pocit, že robí trikrát viac, než ostatní.
               Ginny sledovala čas, rovnako ako sledovala komunikačné zariadenie, ktoré spájalo dvojice v teréne a po ktorého ohlásení boli pripravení vrhnúť sa na miesto páchateľovho útoku. Takáto rozsiahla akcia sa nekonala v histórii aurorského oddelenia už veľmi dávno. Našťastie nebola čarodejnícka komunita v Anglicku taká veľká, ako v iných štátoch a oni dokázali podľa kroniky narodení počet mladých manželov, či partnerov skresať do prijateľných hraníc, aby vedeli pokryť celé územie Anglicka. A ostatných aspoň nepriamo varovali. Viac v danú chvíľu spraviť nemohli.

               „Už je čas,“ šepla svojmu šéfovi, keď uplynulo predpísaných päť minút a pred jedným z ich domov sa nič nestalo. Bez slova ju vzal za ruku a premiestnili sa na skryté miesto s dobrým výhľadom na ich ďalší dom, kde ostatnú ďalších päť minút.
               „Je to nuda,“ zamračene z neho vyšlo, keď sa oprel od strom a pohľadom uväznil nízky domček a priestor za ním. Bola takmer polnoc, v dome sa však stále svietilo.
               „Máme spestrenie,“ upozornila na ich premiestňovanie. Ostatní mohli len stáť a sledovať, on si vydupal niečo na viac. Opierala sa o ten istý strom ako on, avšak chrbtom k domu, aby sledovala ulicu za nimi a kútikom oka kontrolovala čas.
               Čas k premiestneniu znova prišiel a oni sa ocitli pred tretím domom, ktorý sa rozhodol strážiť. Týmto spôsobom ich od prvého domu znova k prvému delilo len desať minút a ak by páchateľ zaútočil, zistili by to skoro. Nielenže to bolo komplikované, bolo to aj fyzicky náročné a obaja museli vypiť po troch hodinách elixír proti nevoľnosti, pretože neustále premiestňovanie ich vyčerpávalo.
               Celú noc sa však pri ich troch domoch nič významné nedialo. Raz zbadali v neskorých nočných hodinách akúsi mukelku venčiť psa, neskôr zase zbadali opitého muža klátiť sa ulicou. Nič sa však nestalo nielen u nich, ale žiadna správa sa k nim nedoniesla ani z ostatných strážených miest, čo sa Harrymu nepozdávalo.
               „Mal predsa dnes zaútočiť,“ mračil sa nadránom, keď mu ponúkla ďalší sendvič a fľašu s vodou.
               „Myslíš, že to vzdal?“ spýtala sa a uhryzla do sendviča. V túto hodinu sa mali vrátiť všetci na ministerstvo.
               „Vykanie, Ginevra. Sme v práci,“ upozornil ju. Prevrátila oči. „Nemyslím, že by to vzdal. Možno bol prinútený to vzdať tak, ako pred rokmi. Tentoraz ho možno odradili hliadky,“ pozrel na ňu.
               „To by bolo fajn, pre tentoraz. Nie však pre budúcnosť,“ zamračila sa aj ona a skontrolovala čas. „Musíme sa vrátiť na ministerstvo.“
               „Áno,“ prikývol. „Ale najprv ešte raz overíme naše domy.“
               Na ministerstvo prišli krátko po tom, ako začalo svitať a čas ich zločincovi na spáchanie ďalších dvoch vrážd pominul. Mierne upokojení, že sa nič nestalo, ale stále s hrozbou, že s tým vrah môže začať nanovo.
               Že sa však deje niečo nezvyčajné pochopili v okamihu, ako vstúpili ako poslední do úradu vyšetrovateľov, v ktorom vládol neobyčajný ruch.
               „Čo sa stalo?“ auror Potter zastavil jedného kolegu.
               „Prišlo k vraždám,“ pozrel na oboch. „V noci zabil dvoch mladých manželov. A našich dvoch ľudí tiež…“

Mohlo by sa vám tiež páčiť...